Karta aptek w Stanach Zjednoczonych jest własnością i jest zarządzana przez Financial Marketing Concepts (FMC), ustanowioną w 1997 roku. Karta Farmaceutyczna USA oferuje opcje oszczędności na receptę i poprawia wyniki zdrowotne. Karta przyniosła miliony dolarów oszczędności na leki na receptę dla swoich użytkowników programu. Cieszymy się, że nasza karta pomaga konsumentom.

Począwszy od 2005 r., Firma FMC zaczęła skupiać swoje zasoby i personel na opracowywaniu najbardziej kompleksowych programów zniżkowych na rynku. Działając w partnerstwie z miastami, państwami, powiatami, miastami, grupami i stowarzyszeniami w całym kraju, misją FMC jest zapewnienie możliwie najniższych kosztów opieki zdrowotnej dla osób, rodzin i grup pracodawców, aby pomóc w złagodzeniu niektórych z wciąż rosnących wyzwań związanych z opieką zdrowotną. Zapewnienie dostępności dla KAŻDEGO, nasze programy są łatwe w użyciu i nie wymagają rejestracji ani opłat członkowskich. Nieustannie staramy się wykorzystywać nasze korzyści, aby pomóc szybko rosnącej populacji nieubezpieczonej i nieubezpieczonej w naszym kraju.

Filozofia firmy FMC polega na zapewnieniu wysokiej jakości produktu po obniżonej cenie. Firma FMC uważa, że ​​koszty produktów i usług wzrosły tak drastycznie, że wśród wielu rodzin pojawiło się zapotrzebowanie na uzupełnienie tych kosztów programami świadczeń i kartami na receptę.

Po więcej informacji

1-800-931-8872